Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Sprzedawca części i akcesoriów samochodowych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych Pozyskiwanie klientów Prowadzenie magazynu części zamiennych i akcesoriów samochodowych Zamawianie części i akcesoriów Prowadzenie sklepu internetowego Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży części i akcesoriów samochodowych Doświadczenie w prowadzeniu magazynu części i akcesoriów Doświadczenie w kontaktach z klientami i ich pozyskiwaniu Znajomość katalogów części zamiennych Umiejętności negocjacyjne oraz swoboda komunikacji interpersonalnej Znajomość podstawowych programów pakietu MS Office Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy Prawo jazdy kat. B Znajomość podstaw języka angielskiego   Nastawienie na realizację planów sprzedażowych Oferujemy: Stabilne zatrudnienie Motywacyjny system wynagradzania Niezbędne narzędzia pracy Możliwość rozwoju osobistego Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe   CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu  lub kontaktować się osobiście pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 8-17. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: tel. 500 898 097 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...