Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Sourcing Buyer Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki i odpowiedzialność: - Sporządzanie zamówień zakupu materiałów produkcyjnych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. - Negocjowanie cen i warunków dostaw - Ciągłe poszukiwanie nowych źródeł dostaw - Prowadzenie projektów oszczędnościowych - Prowadzenie i uaktualnianie bazy zakupowej w SAP Wymagania: - Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowane w przemyśle motoryzacyjnym w dziale zakupów produkcyjnych - Wykształcenie wyższe techniczne. - Znajomość szerokiej gamy materiałów i procesów produkcyjnych, jak wytłaczanie, kucie, obróbka skrawaniem, odlewy, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych - Praktyczna znajomość negocjacji poparta wynikami oszczędnościowymi. - Współpraca z dostawcami na rynku krajowym jak i zagranicznym- doświadczenie w poszukiwaniu nowych źródeł dostaw. - Znajomość systemu zintegrowanego – SAP. - Silnie rozwinięte zdolności organizacyjne, w tym umiejętność ustalania priorytetów, przestrzegania terminów. - Biegłość w obsłudze pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, Word, Power Point oraz Project). - Gotowość do odbywania podróży służbowych krótko i długoterminowych. Oferujemy: - zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy - uczestnictwo w szkoleniach - pracę w międzynarodowym i dynamicznym zespole Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane.” Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV w j. polskim lub angielskim prosimy przesłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...