Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 kwietnia 2021

Operator maszyn z rysunkiem technicznym Siechnice – DOJAZD - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator maszyn z rysunkiem technicznym Siechnice – DOJAZD

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn i urządzeń na danym obszarze produkcyjnym
    • ustawianie parametrów maszyny
    • montaż narzędzi (m.in. ostrzy skrawających)
    • pomiar wyrobów pod kątem zgodności z rysunkiem technicznym

    Nasze wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego / zmysł techniczny – warunek konieczny do aplikowania
    • chęć do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej
    • nastawienie na długotrwałą współpracę

    Nie wymagamy doświadczenia w obsłudze maszyn – przeszkolimy Cię w tym zakresie!

    Nasza oferta:

    • umowa zlecenie z pełnymi składkami zus (z możliwym płatnych chorobowym)
    • ubezpieczenie NNW
    • ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach
    • darmowe napoje
    • bezpłatny parking przyzakładowy
    • transport pracowniczy z Wrocławia i Radwanic (Trasa: Pilczyce - Nowy Dwór - Armii Krajowej - Księże Małe - Radwanice – Siechnice )
    • program poleceń – polecaj i zarabiaj – szczegóły na rozmowie
    • atrakcyjną stawkę godzinową 27 zł brutto/h

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii