Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 23 kwietnia 2021

Operator/ka Wsparcia Produkcji - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator/ka Wsparcia Produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zadania jakie na Ciebie czekają:

    • Prace przy produkcji filtrów
    • Składanie małych detali z branży Automotive

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • Nastawienie na dłuższą współpracę
    • Zaangażowania w powierzone obowiązki

    Oferujemy Tobie:

    • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
    • Bezpłatny parking przy zakładzie
    • Zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
    • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin i stawek w aplikacji Exact People
    • Praca w systemie 3 zmianowym
    • Stawkę godzinową od 18,30 zł brutto/h do 27,45 z brutto/h
    • Nie wymagamy doświadczenia, prowadzimy szkolenia wdrążające
    • Lekką pracę stojącą
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Możliwość pracy w weekend

Kontakt:

Masz pytania?

Zadzwoń  502 736 849 bądź wyślij sms o treści „OPOLE” – oddzwonimy z ofertą!

Nie czekaj za nim ktoś zajmie Twoje miejsce!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii