Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 28 kwietnia 2021

Mechanik Samochodowy Belgia - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresBelgia,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Mechanik Samochodowy Belgia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    miejsce pracy: Tielt

    Zakres obowiązków:

    • wymiana hamulców,
    • wymiana oleju ,
    • naprawa nowych samochodów (marka: Ford),
    • przygotowanie nowych aut do sprzedaży

    Wymagania:

    • doświadczenie
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
    • wynagrodzenie: od 14,5 do 16,5 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny i pracę na nocną zmianę
    • zakwaterowanie: 80 Euro tygodniowo

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii