Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Mechanik samochodów osobowych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - naprawa i usuwanie usterek - praca z różnymi narzędziami, maszynami, urządzeniami - sprawdzanie, konserwacja sprzętu - sprawdzanie pojazdów przed dostawą - prowadzenie zapisów czasu, kosztów oraz materiałów - współpraca z centrum serwisowym oraz udział w przygotowaniu, czyszczeniu auta - wykonywanie różnych zadań, ustalanie priorytetów, organizowanie własnego planu pracy, dotrzymywanie terminów Wymagania: - znajomość języka angielskiego - własny transport do pracy - doświadczenie 1-3 lata: z metod, technik, części i narzędzi oraz materiałów używanych do konserwacji i naprawy samochodów - doświadczenie w testowaniu urządzeń diagnostycznych: wysokie napięcie (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja), hydraulika, układ hamulcowy, testy i naprawa układów elektronicznych i modułów - doświadczenie w serwisie sprzętu - doświadczenie z wykorzystaniem narzędzi skanujących, mierników - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - praca w systemie 3-zmianowym - umowa o pracę na warunkach holenderskich - praca stała na terenie Tilburga - stawka: 13,66 euro brutto/h - dodatki zmianowe - możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty (dodatkowo płatne) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .