Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Mechanik samochodów osobowych Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - naprawa i usuwanie usterek - praca z różnymi narzędziami, maszynami, urządzeniami - sprawdzanie, konserwacja sprzętu - sprawdzanie pojazdów przed dostawą - prowadzenie zapisów czasu, kosztów oraz materiałów - współpraca z centrum serwisowym oraz udział w przygotowaniu, czyszczeniu auta - wykonywanie różnych zadań, ustalanie priorytetów, organizowanie własnego planu pracy, dotrzymywanie terminów Wymagania: - znajomość języka angielskiego - własny transport do pracy - doświadczenie 1-3 lata: z metod, technik, części i narzędzi oraz materiałów używanych do konserwacji i naprawy samochodów - doświadczenie w testowaniu urządzeń diagnostycznych: wysokie napięcie (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja), hydraulika, układ hamulcowy, testy i naprawa układów elektronicznych i modułów - doświadczenie w serwisie sprzętu - doświadczenie z wykorzystaniem narzędzi skanujących, mierników - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - praca w systemie 3-zmianowym - umowa o pracę na warunkach holenderskich - praca stała na terenie Tilburga - stawka: 13,66 euro brutto/h - dodatki zmianowe - możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty (dodatkowo płatne) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...