LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresAUSTRIA,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • przygotowywanie części do malowania
    • oczyszczanie powierzchni
    • malowanie/lakierowanie
    • wykonywanie drobnych prac szliierskich

    Wymagania:

    • praktyczna umiejętność przygotowania powierzchni do malowania, gruntowania, malowania farbami konwencjonalnymi i wodnymi,
    • umiejętność szpachlowania dużych powierzchni oraz oklejania kalkomanii,
    • praktyczna umiejętność wykonywania miejscowych napraw lakierniczych,
    • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu malarskiego do natryskowego nanoszenia materiałów lakierniczych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość języka niemieckiego A2/B1 (WARUNEK KONIECZNY)
    • gotowość do podjęcia pracy za granicą
    • mile widziane prawo jazdy i własne auto

    Oferujemy:

    • 14,50 € / na godzinę + 26,40 € / dieta + 15 € / Dodatek na zakwaterowanie
    • oferujemy stabilną pracę.
    • austriacka umowa o pracę.
    • możliwość skorzystania z austriackich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld)
    • 13 i 14 pensja
    • stała pomoc naszych polskojęzycznych koordynatorów

    Prosimy wysyłać CV wyłącznie w języku niemieckim.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii