Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 29 kwietnia 2021

Kierowca kat. D - Oferta z Jobs.pl

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Kierowca kat. D

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zobacz film, gdzie kierowcy opowiadają o pracy:

    Główne zadania:

    • transport osób na trasach podmiejskich i dalekobieżnych (firma jest elastyczna i gotowa dopasować trasy do miejsca zamieszkania kierowcy).

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. D,
    • mile widziany kurs na przewóz osób (Świadectwo kwalifikacji zawodowej).

    Korzyści:

    • pakiet bonusów,
    • bardzo dobra atmosfera pracy.

    Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii