Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierowca ciężarówki CE w frmie spedycyjnej Nr ref.: /JOBS.pl Opis zadań: ● praca jako kierowca na trasach międzynarodowych ● dbanie o czystość w kabinie   Oczekiwania: ● prawo jazdy kategorii CE ● karta kierowcy ● miejsce zamieszkanie na Dolnym lub Górnym Śląsku i Opolskie   Oferujemy: ● Zadbany samochód ● Miły zespół pracowniczy ● Atrakcyjne wynagrodzenie ● Zjazdy na weekend do domu   Aplikacje należy przesyłać na adres: Roitzsch Logistic Polska Sp z o.o. Ul. Bohaterow II Armii W.P. 12 / 115 59 – 900 Zgorzelec lub mailem korzystając z formularza "Aplikuj teraz". Dalsze informacje można uzyskać: Telefon: 075-7716394 Zbigniew Cieciura   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...