Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Doradca ds sprzedaży floty Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: Aktywne pozyskiwanie oraz identyfikowanie nowych klientów biznesowych Samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży flotowej (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) Prowadzenie regularnych spotkań oraz zapewnienie pełnego doradztwa dla Klientów Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi oraz nowymi Klientami Budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach sprzedażowych oraz pełnienie roli eksperta w branży Monitorowanie rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki Wymagania: Zainteresowania branżą motoryzacyjną Popartego sukcesami doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesu sprzedaży oraz pracy z Klientem biznesowym Wytrwałości w działaniu i dążeniu do wyznaczonych celów Gotowości oraz umiejętności prowadzenia spotkań i negocjacji z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta Doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności zarządzania wizerunkiem oraz nienagannej prezencji Bardzo dobrej organizacji pracy własnej w oparciu o pełną samodzielność oraz kreatywne podejście do wyzwań Oferujemy: Możliwość pracy w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.  Wynagrodzenie uzależniamy od osiągniętych wyników,  Zapewniamy również bogate możliwości rozwoju zawodowego oraz dedykowaną, bogatą ścieżkę szkoleniową zapewniającą ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz wsparcie w realizacji zadań. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .