Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Motoryzacja » Motoryzacja - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Automatyk Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka, - znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki, - umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej, - podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki, - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne, - aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV, - mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych, - mile widziana znajomość języka angielskiego. Zadania: - opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym, - analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów    produkcyjnych, - prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu, - konfiguracja komponentów automatyki, - nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie   wypadkowych, - aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych, - współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu między   liniami produkcyjnymi, - praca zmianowa. Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - pomoc w relokacji i rozpoczęciu pracy, - przyjazną atmosferę pracy i szkolenia, - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji   o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...