Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Media, Sztuka, Rozrywka » Media, Sztuka, Rozrywka - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Starszy redaktor – Kierownik redakcji Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Opracowywanie planu programów informacyjnych. Koordynacja prac wydawców i reporterów redakcji informacji. Nadzór nad merytoryczną i formalną stroną programów informacyjnych. Współpraca z Dyrektorem Programu i autorami audycji. Wdrażanie do pracy nowych pracowników i współpracowników. Ocena pracy podległych pracowników. Odpowiedzialność za budżet redakcji informacji. Koordynacja prac związanych z aktualizacją treści na antenie, witrynie internetowej i profilach społecznościowych. Utrzymywanie dyscypliny pracy. Opieka merytoryczna nad praktykantami. Wymagane: Minimum 5 lat doświadczenia w pracy dziennikarskiej w redakcji informacyjnej w radiu lub telewizji. Wykształcenie wyższe Umiejętność redagowania serwisów informacyjnych Umiejętność kierowania zespołem, motywowania pracowników. Doskonała orientacja w życiu społecznym i politycznym kraju, biegła orientacja w systemie prawno- politycznym. Znajomość aktów prawnych regulujących działalność radia. Umiejętność określania istotności wydarzeń oraz oceny ich wartości informacyjnej. Umiejętność pracy pod presją czasu. Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizowania pracy podległych osób.   Mile widziane: Doświadczenie na stanowisku kierowniczym Ukończone studia magisterskie na kierunkach: dziennikarstwo, politologia lub filologia polska. Znajomość zagadnień społecznych, kulturalnych regionu kujawsko- pomorskiego. Znajomość programów do obróbki dźwięków. Umiejętność realizacji programu radiowego. Prawo jazdy kat. B. Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Zadaniowy czas pracy. Możliwość prowadzenia autorskiego programu na antenie radia. Ubezpieczenie grupowe. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Proszę o przesłanie CV poprzez "Aplikuj teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...