Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Wykładacz towaru, Merchandiser Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Praca polega na liczeniu produktów spożywczych i układaniu ich na wózki oraz na liczeniu i notowaniu produktów, które wróciły od towarzystw lotniczych. Wymagania: gotowość do podjęcia co najmniej półrocznej współpracy bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego prawo jazdy kat. B mile widziane odpowiedzialność dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań pracodawca wymaga zaświadczenia o niekaralności Oferujemy: atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 9,62 €/h brutto (9,16 € brutto + dodatek ADV 0,46€),  po przepracowaniu pół roku stawka wzrasta do 11,07 €/h brutto dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,92% dochodów brutto przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)' Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...