Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Windows Administrator ze znajomością VMware Nr ref.: /JOBS.pl Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców. Wymagana jest RELOKACJA - lokalizacją jest nowoczesne centrum biznesowe w województwie kujawsko-pomorskim. Klient oferuje pakiet relokacyjny oraz duże możliwości rozwoju. Na główne obowiązki składają się: Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego Zarządzanie usługami Active Directory oraz MS Exchange Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów WYMAGANIA min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008 i Windows Server 2003/2008/2008R2 Biegła znajomość usługi Microsoft Exchange Server i Active Directory Doświadczenie z zakresu technologii wirtualizacji (VMWare, Hyper-V) Bardzo dobra znajomość technologii klastrowych (MS Clusters) Doświadczenie w zarządzaniu Lync Server będzie atutem Umiejętność równoczesnego wsparcia licznych potrzeb biznesowych, samodzielność w realizacji zadań Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL KORZYŚCI Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie na życie Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom Bezpłatne szkolenia językowe Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży Jasna ścieżka kariery Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów Opcjonalnie: pakiet relokacyjny Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...