Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Młodszy specjalista ds zakupów z językiem niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko Młodszego specjalisty ds zakupów z językiem niemieckim Lokalizacjia: Kraków Zakres obowiązków Analiza ofert i umów w celu optymalizacji dokonywanych zakupów Analiza trendów na rynku i tworzenie przewidywań Zarządzanie bazą danych Zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i wewnętrznymi wytycznymi Prowadzenie i monitorowanie zgodności procesu dostarczania materiałów Negocjacja umów z dotychczasowymi dostawcami Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami Tworzenie strategii zakupowych WYMAGANIA znajomość języka niemieckiego min. na poziomie komunikatywnym dobra znajomość języka angielskiego wielozadaniowość KORZYŚCI umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin praca w młodym, dynamicznym środowisku karta Multisport prywatna opieka medyczna ubezieczenie pakiet relokacyjny bonus finansowy dofinansowanie do dojazdów do pracy dofinansowanie na szkolenia poza strukturami firmy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...