Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. planowania procesów logistycznych Nr ref.: /JOBS.pl Dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera w dziedzinie usług pocztowych oraz logistycznych poszukujemy: Specjalisty ds. planowania procesów logistycznych Zakres obowiązków: Organizacja i implementacja przepływów logistycznych wewnątrz zakładu                          Organizacja stanowisk pracy w obszarze produkcji od strony zabezpieczenia logistycznego Projektowanie rozwiązań w zakresie logistyki wewnętrznej mające na celu obniżenie kosztów wytwarzania oraz sprawne przemieszczanie i magazynowanie materiałów Ciągłe doskonalenie procesów logistycznych zgodnie z metodologią "First Choice Way"  Analiza kosztów logistycznych oraz wdrażanie projektów obniżających koszty logistyczne Wyodrębnianie, w ramach projektów logistycznych, kluczowych procesów; mapowanie strumienia wartości; wyodrębnienie źródeł marnotrawstwa i wdrożenie planów ich eliminacji – sporządzenie mapy stanu przyszłego                                         Definiowanie layoutów w oparciu o ustalenia kontraktowe                                                          Współpraca z klientem   Wymagania :     Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Wykształcenie wyższe (techniczne, logistyczne, zarządzanie produkcją) Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej Znajomość języków: niemiecki minimum na poziomie komunikatywnym i angielski - biegły LUB niemiecki na poziomie biegłym Znajomość AutoCad (rysowanie na podkładach architektonicznych, tworzenie brył, sprawne modelowanie 2D)- mile widziana Umiejętność dobrej organizacji pracy Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia   Klient oferuje: Umowę o Pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym Narzędzia pracy Samodzielne stanowisko w firmie o wysokiej renomie Pozytywną atmosferę i pracę w zgranym zespole Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .