Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Logistyki z j. niemieckim (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji we Wrocławiu, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. Logistyki z j. niemieckim (k/m)   Lokalizacja: Wrocław   Opis stanowiska: Planowanie i koordynowanie dostaw przesyłek do Klientów Zarządzanie i nadzór nad zamówieniami Opracowywanie raportów forecast, MPM, budżetów, itp. Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego Planowanie bazując na prognozach i zamówieniach klienta, kontrola i weryfikacja wykonania planów.   Wymagania: Około 2 letnie doświadczenie zawodowe (prefrowane firmy dystrubucyjne, kurierskie) Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (w mowie i piśmie) Komunikatywna znajomość j. angielskiego Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel) Chęć nauki, rozwoju.   Klient oferuje: Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie Pakiet benefitów pozapłacowych Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku polskim i światowym Pakiet profesjonalnych szkoleń Samodzielną, odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...