Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Logistic Specialist Nr ref.: /JOBS.pl Główne obowiązki: Zapewnienie  realizacji dostaw do klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych poprzez: koordynację i kontrolę  procesu realizacji zamówień klientów, terminową organizację i nadzór wysyłek do klienta, kontrolę zabezpieczenia materiałowego dla produkcji, ciągłą optymalizację gospodarki magazynowej, bieżącą optymalizację funkcjonowania operacji logistycznych, ustalanie priorytetów wykonywania zadań na podstawie planów produkcyjnych opracowywanie i  realizacja budżetu, profesjonalny kontakt z klientami i dostawcami, budowanie, zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu pracowników. Oczekiwania: wykształcenie wyższe preferowane logistyka, ekonomia, supply chain, minimum 2 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w działach logistyki, zakupów lub sprzedaży, praktyczna znajomość zasad magazynowania , optymalizacji obiegów i kosztów magazynowych znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word). znajomość system ERP – moduł logistyczny, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne, znajomość wymagań ISO/TS, znajomość nowoczesnych metod zarządzania. Oferujemy: pozytywną atmosferę  i pełną wyzwań pracę w doświadczonym międzynarodowym zespole, duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy, możliwość rozwoju zawodowego, dodatkowe szkolenia specjalistyczne, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od realizacji celów, premię urlopową, premię świąteczną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...