Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. logistyki Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki:   Organizowanie transportu gotowych produktów Kontakt z dostawcami usług transportowych i spedycyjnych Zamawianie poszczególnych transportów oraz organizowanie grafików transportowych Planowanie transportu poszczególnych ładunków z uwzględnieniem racjonalności logistycznej i dotrzymania terminów dostaw (łączenie kilku transportów oraz optymalizacja poszczególnych frachtów pod względem wykorzystania przestrzenie ładunkowej, ceny i terminu dostawy) Kontrola kosztów transportu Przygotowywanie zleceń i dokumentacji załadunkowej oraz kontrola jej wykonania Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej (listy przewozowe, dowody dostawy, faktury i inne dokumenty wysyłkowe) Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, transportów, transportów dodatkowych itp. Kontrola poszczególnych składników transportu pod względem ilości jakości i zgodności z dokumentacją wysyłkową Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących wysyłek i transportów Ciągłe doskonalenie metod pracy Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom Sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych Współpraca z dostawcami i odbiorcami Wymagania:   Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i planowania produkcji Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu organizacji transportów i obsługi logistycznej Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw Umiejętność pracy w zespole oraz pod  presją czasu Komunikatywność  duża kultura osobista Oferujemy:   Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia Dofinansowanie kosztów mieszkania oraz bogaty pakiet socjalny Perspektywę rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...