Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. logistyki Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki:   Organizowanie transportu gotowych produktów Kontakt z dostawcami usług transportowych i spedycyjnych Zamawianie poszczególnych transportów oraz organizowanie grafików transportowych Planowanie transportu poszczególnych ładunków z uwzględnieniem racjonalności logistycznej i dotrzymania terminów dostaw (łączenie kilku transportów oraz optymalizacja poszczególnych frachtów pod względem wykorzystania przestrzenie ładunkowej, ceny i terminu dostawy) Kontrola kosztów transportu Przygotowywanie zleceń i dokumentacji załadunkowej oraz kontrola jej wykonania Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej (listy przewozowe, dowody dostawy, faktury i inne dokumenty wysyłkowe) Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, transportów, transportów dodatkowych itp. Kontrola poszczególnych składników transportu pod względem ilości jakości i zgodności z dokumentacją wysyłkową Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących wysyłek i transportów Ciągłe doskonalenie metod pracy Rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom Sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych Współpraca z dostawcami i odbiorcami Wymagania:   Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne Dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i planowania produkcji Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu organizacji transportów i obsługi logistycznej Znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji Znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw Umiejętność pracy w zespole oraz pod  presją czasu Komunikatywność  duża kultura osobista Oferujemy:   Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia Dofinansowanie kosztów mieszkania oraz bogaty pakiet socjalny Perspektywę rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .