Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. logistyki Nr ref.: /JOBS.pl Do Twoich obowiązków należeć będzie: - kontakt z klientem w ramach codziennej obsługi zamówień; - rejestracja zamówień w systemie; - kontrolowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych; - przeprowadzanie wysyłek do klientów; - współpraca z magazynem w zakresie przygotowania wysyłek; - wystawianie dokumentów sprzedażowych; - zarządzanie reklamacjami logistycznymi klienta. Oczekiwania: - bardzo dobrej znajomości języka francuskiego (warunek konieczny); - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z relacjami z klientem; - dobrej znajomości pakietu MS Office; - systematyczności, odporności na stres i dyspozycyjności; - dobrej organizacji pracy własnej; - umiejętności pracy w zespole; - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Z naszej strony oferujemy: - udział w uruchomieniu fabryki od początku - projekt greenfield - ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej o światowej renomie; - pracę w wielokulturowym środowisku; - współpracę z zaangażowanym zespołem. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane Kontakt: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać  za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...