Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Sourcing Manager Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest międzynarodowa firma wywodząca się z sektora bankowego. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Sourcing Manager. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.: zarządzanie partnerami i dostawcami usług wybranej kategorii (m.in. IT, services, marketing, events) prowadzenie polityki zakupowej (wyboru dostawców i usług) kompleksowe przestrzeganie procedur wyboru dostawców i prowadzenia przetargów negocjowanie warunków umów współpraca z kluczowymi klientami i dostawcami usług i produktów WYMAGANIA kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami zakupowymi na samodzielnym stanowisku praktyka w międzynarodowym środowisku pracy, w rozbudowanych strukturach firmy biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego wykształcenie wyższe KORZYŚCI stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowych strukturach wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji możliwość rozwoju zawodowego szkolenia Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...