Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Sourcing Manager Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest międzynarodowa firma wywodząca się z sektora bankowego. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Sourcing Manager. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało m.in.: zarządzanie partnerami i dostawcami usług wybranej kategorii (m.in. IT, services, marketing, events) prowadzenie polityki zakupowej (wyboru dostawców i usług) kompleksowe przestrzeganie procedur wyboru dostawców i prowadzenia przetargów negocjowanie warunków umów współpraca z kluczowymi klientami i dostawcami usług i produktów WYMAGANIA kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami zakupowymi na samodzielnym stanowisku praktyka w międzynarodowym środowisku pracy, w rozbudowanych strukturach firmy biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego wykształcenie wyższe KORZYŚCI stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowych strukturach wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji możliwość rozwoju zawodowego szkolenia Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .