Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Product Manager (paint & coatings) Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego Klienta lidera w dystrybucji surowców chemicznych poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera (paint & coatings). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: zarządzanie portfolio produktów kontakt z dostawcami i handlowcami wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty (rozwijanie produktów i wyznaczanie produktów do wycofania z oferty) tworzenie katalogów produktowych udział w przygotowaniu i realizacji zadań wspierających sprzedaż produktów analiza rynku udział w eventach branżowych udział w ustanawianiu polityki cenowej i marketingowej produktów planowanie sprzedaży prowadzenie szkoleń produktowych WYMAGANIA wykształcenie wyższe (preferowane: Technologia procesów chemicznych) bardzo dobra znajomość produktów z obszaru: farby i pokrycia min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. wdrażania i rozwoju produktów b. dobra znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B samodzielność w działaniu, komunikatywność KORZYŚCI Oferujemy: umowa o pracę atrakcyjny bonus finansowy narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy możliwość pracy w trybie home office Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...