Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Operator wózków widłowych - Oferta z Jobs.pl

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresSzwecja,
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator wózków widłowych

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Obsługa transportu wewnętrznego,
    • Prace porządkowe na magazynie,
    • Załadunek i rozładunek materiałów wysyłanych i odbieranych w firmie.
  • Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na magazynie jako operator wózków widłowych,
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowych,
    • Dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie, solidność, rzetelność i punktualność,
    • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Mile widziana znajomość języka szwedzkiego
    • Dyspozycyjność,
    • Gotowość do wyjazdu za granicę.
  • Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Opłacane przez pracodawcę zakwaterowanie,
    • Opłacany przelot z Polski, a także powrót po zakończeniu umowy,
    • Ubezpieczenie.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji z podanym numerem referencyjnym wraz z informacją dotyczącą wymagań finansowych

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii