Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Network Operator (CISCO) Nr ref.: /JOBS.pl Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców. Firma znana jest na arenie międzynarodowej z unikatowych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem pozapłacowym. Obecnie do zespołu ZARZĄDZANIA SIECIĄ i DATA CENTER poszukuję Młodszego Specjaliasty. Wymagana jest RELOKACJA - lokalizacją jest nowoczesne centrum biznesowe w woj. kujawsko-pomorskim. Klient oferuje pakiet relokacyjny Głównym zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie świadczenie usług wsparcia technicznego w środowisku sieciowym. Do zadań osób pracujących na tym stanowisku będzie należało: Przeprowadzanie diagnozy incydentów Wprowadzanie zmian do infrastruktury sieciowej Współpraca ze starszymi Inżynierami oraz innymi działami technicznymi WYMAGANIA Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja) lub pierwsze doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze sieciowym, mile widziane kursy / certyfikat CCNA Dobra znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching, access points, TCP/IP, Lan, WAN Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach zespołu projektowego; Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B1/B2 będzie atutem KORZYŚCI Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie na życie Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom Bezpłatne szkolenia językowe Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży Jasna ścieżka kariery Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów Opcjonalnie: pakiet relokacyjny Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...