Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Młodszy Specjalista ds. zakupów z językiem włoskim Nr ref.: /JOBS.pl Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Krakowa. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszego specjalisty ds zakupów z językiem włoskim Lokalizacjia: Kraków Zakres obowiązków Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami Analiza trendów na rynku i tworzenie przewidywań Tworzenie strategii zakupowych Analiza ofert i umów w celu optymalizacji dokonywanych zakupów Zarządzanie bazą danych Zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i wewnętrznymi wytycznymi Prowadzenie i monitorowanie zgodności procesu dostarczania materiałów Negocjacja umów z dotychczasowymi dostawcami WYMAGANIA znajomość języka włoskiego min na poziomie komunikatywnym dobra znajomość języka angielskiego motywacja do podjęcia pracy pozytywne, proaktywne nastawienie do pracy komunikatywność wielozadaniowość KORZYŚCI umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin praca w młodym, dynamicznym środowisku możliwość zdobycia pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego oraz późniejszego rozwoju w strukturach firmy karta Multisport prywatna opieka medyczna ubezieczenie pakiet relokacyjny bonus finansowy dofinansowanie do dojazdów do pracy dofinansowanie na szkolenia poza strukturami firmy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...