Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Manager Centrum Dystrybucji Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest lider na rynku - międzynarodowa firma z okolic Poznania. Manager Centrum Dystrybucji Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie ciągłości procesów logistycznych w Centrum Dystrybucji Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta w obszarze kompletności i punktualności dostaw Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz kluczowych wskaźników operacyjnych Inicjowanie i wprowadzanie usprawnień, optymalizacja procesów operacyjnych pod kątem kosztów, jakości oraz wydajności Profesjonalne zarządzanie zespołem (w tym dobór i zapewnienie rozwoju podległych pracowników) Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji w kontaktach z Klientami WYMAGANIA Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu centrum dystrybucyjnym lub obszarem operacji logistycznych Doświadczenie w zakresie tworzenia procedur oraz wprowadzania usprawnień w gospodarce magazynowej Umiejętność zarządzania dużymi zespołami (100 FTE +) Znajomość systemów zarządzania magazynem Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz determinacja w realizacji celów i zadań Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel KORZYŚCI Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...