Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Lead Buyer Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków:   Koordynacja pracy podległego zespołu Skuteczne prowadzenie polityki zakupowej od zakupów intercompany, po zakupy od zewnętrznych poddostawców Wyszukiwanie alternatywnych dostawców Prowadzenie procesu walidacji Negocjacje umów i kontraktów z dostawcami Weryfikacja informacji rynkowych o  dostawcach krajowych i zagranicznych Zbieranie i przetwarzanie danych dotyczących imprez handlowych Zapewnienie stałego dostępu do źródeł zakupu towarów, materiałów i surowców, znajdujących się w stałym obrocie działu Ofertowanie wewnętrzne i zewnętrzne Kalkulacja kosztów zakupów Optymalizacja kosztów dostaw Wymagania:   Wykształcenie wyższe z zakresu handlu/ekonomii lub chemii Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesu zakupowego materiałów bezpośrednio produkcyjnych na rzecz międzynarodowej organizacji Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Bardzo dobra znajomość j. angielskiego Bardzo dobra znajomość systemu SAP Doświadczenie w negocjacjach Zorientowanie na osiągnięcie celu Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu prac Mile widziane: podstawowa wiedza z zakresu GHP, GMP, HACCP i wymagań FAMI QS Oferujemy:   Pełne wyzwań stanowisko pracy z możliwością współkreowania dynamicznego rozwoju firmy Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne narzędzia pracy Zachęcamy do przesłania CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...