Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kupiec Nr ref.: /JOBS.pl Obowiązki:   Analiza krajowych i zagranicznych rynków zaopatrzenia materiałowego oraz poszukiwanie nowych dostawców strategicznych surowców gwarantujących zachowanie ciągłości produkcji, Prognozowanie zakupów na podstawie analizy danych z systemu i aktualnej sytuacji na rynku, Planowanie dostaw, Kontrolowanie zapasów materiałów i surowców, Udział w targach branżowych. Wymagania:   Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Preferowane wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, Umiejętności negocjacyjne, zdecydowanie i konsekwencja, Komunikatywność  i wysoka kultura osobista , Prawo jazdy kat. B. Oferujemy:   Szkolenie produktowe, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia), Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, Niezbędne narzędzia pracy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...