Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

KOORDYNATOR PRAC MAGAZYNOWYCH Nr ref.: /JOBS.pl Główne Obowiązki:   koordynowanie pracy podległych pracowników magazynu, nadzór nad realizacją działań magazynowych i stałe ich usprawnianie, prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami, wdrażanie i szkolenie nowych pracowników, motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy. Idealny kandydat powinien posiadać:   mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie min. średnie techniczne, umiejętność kierowania zespołem ludzi, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, umiejętność obsługi komputera, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, zdolności organizacyjne i cechy takie jak: komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Zapewniamy:   atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym systemem premiowym długotrwałą współpracę zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego) pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwości rozwoju i awansu Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...