Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Transport, Logistyka, Spedycja » Logistyk

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Dyspozytor Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Koordynacja pracy zespołu kierowców, Negocjowanie stawek transportowych, Optymalne planowanie tras przejazdowych, Kontrolę i rozliczanie budżetów transportowych, Współpraca z klientami wewnętrznymi którzy zlecają transporty. Wymagania:   Wykształcenie wyższe logistyczne (dodatkowym atutem będzie tytuł inżyniera), Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, poparte certyfikatem, Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Umiejętność organizacji pracy własnej i koordynowania pracy innych osób, Duża samodzielność i asertywność w kontaktach interpersonalnych, Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i odpowiedzialność, Odporność na stres. Oferujemy:   Umowę o pracę, Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole, Niezbędne narzędzia do pracy, Przyjazną atmosferę pracy. Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na korzystając z przycisku "Aplikuj teraz" w temacie maila wpisując nr referencyjny.   Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...