Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 listopada 2016

Operator Wsparcia Produkcji - Oferta z Jobs.pl

Kontrola jakości » Kontroler jakości

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresPolska
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Operator Wsparcia Produkcji

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Obowiązki:

    • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności
    • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania
    • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Wymagania:

    • możliwość pracy w systemie zmianowym
    • dyspozycyjność
    • chęć do pracy
    • zdolności manualne
  • Oferta:

    • atrakcyjne stawki godzinowe
    • umowa zlecenie
    • praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy
    • godziny pracy i wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca dostosowany do indywidualnych możliwości oraz potrzeb
  • Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) korzystając z przycisku "Aplikuj teraz"(w temacie wiadomości koniecznie należy podać numer referencyjny ogłoszenia: OP_Kłodzko).

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii