Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kontrola jakości » Kontroler jakości

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Menedżer Działu Jakości Nr ref.: /JOBS.pl Główne obowiązki: Zapewnienie jakości wyrobów dostarczanych do klienta Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Jakości Kierowanie pracownikami Działu Jakości Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi Nadzór nad jakością dostawców do procesów głównych Zarządzanie dokumentacją jakościową Zarządzanie procesem jakości w firmie w tym:   funkcjonowaniem laboratorium wewnętrznego dokumentacją związaną z procesem (m.in. procedury, instrukcje) wyposażeniem do monitorowania, pomiarów i badań nadzorem nad jakością dostawców do procesów głównych systemem samokontroli / SPC w produkcji kontrolą, pomiarami i badaniami w fazie przyjęć, produkcji oraz wysyłek Nadzorowanie raportowaniem jakości zewnętrznej i wewnętrznej Nadzorowanie raportowaniem jakości zewnętrznej i wewnętrznej Ustalanie i optymalizowanie wskaźników oraz celów związanych z procesem jakości Ustalanie celów na rok oraz planowanie doskonalenia Odpowiedzialność w zakresie BHP Zapewnienie zgodności przyjętego systemu zarządzania z wymaganiami klientów oraz obowiązujących norm i przepisów prawa Zarządzanie dokumentacją systemu zarządzania Zarządzanie, nadzorowanie oraz uczestnictwo w audytach wewnętrznych Nadzorowanie pracami Koordynatora ds. Ochrony środowiska, Specjalisty BHP oraz Koordynatora ds. SZBI w zakresie wdrożenia i funkcjonowania systemu zarządzania Nadzorowanie pracą Działu BHP i Ochrony Środowiska Reprezentacja firmy wobec dostawców oraz klientów w zakresie zapewnienia jakości Planowanie, rozwój oraz ciągłe doskonalenie systemu zarządzania w firmie Zapewnienie spójności dokumentacji systemu zarządzania oraz zatwierdzanie procedur i instrukcji Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego Wymagania: Preferowane wykształcenie – wyższe techniczne / ekonomiczne 3 - 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym – wymóg konieczny Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny Uprawnienia audytora systemów zarządzania Doświadczenie w kontaktach z klientem Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy zespołu Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia Systematyczność oraz dokładność Szybkość w podejmowaniu decyzji Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikacje zawierające CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...