Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kontrola jakości » Kontroler jakości

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

KONTROLER JAKOŚCI Nr ref.: /JOBS.pl Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za:   Kontrolę jakości komponentów oraz wyrobów gotowych Selekcję i sortowanie części Naprawę wadliwych wyrobów Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy Pracę zgodnie z przekazaną instrukcją od Koordynatora Wymagania wobec Kandydatów:   Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność Dokładność, a także zaangażowanie w realizację powierzonych zadań Umiejętność działania wg. Procedur Zdolności manualne, sprawność fizyczna oraz dobry wzrok Motywacja do działania Możliwość pracy na 3 zmiany Korzyści z podjęcia zatrudnienia:     Oferujemy dobre wynagrodzenie oraz godziwe warunki pracy Pracę w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku Pracę w młodym zespole Możliwość awansu Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS + możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego) Jeśli  poszukujesz pracy na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju oraz poznawania nowoczesnych technologii prześlij do nas swoje CV za pomocą przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...