Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kontrola jakości » Kontroler jakości

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kontroler Jakości – Belgia Nr ref.: /JOBS.pl OPIS STANOWISKA:   selekcja, naprawa lub sortowanie komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją, przepakowanie i oznaczanie komponentów, raportowanie wyników kontroli. WYMAGANIA:   gotowość do wyjazdu do pracy do Belgii na co najmniej pół roku (preferowane osoby zainteresowane współpracą długoterminową), język angielski komunikatywny, prawo jazdy kat. B + własny samochód będzie dodatkowym atutem, mile widziane osoby z doświadczeniem w kontroli jakości i/lub produkcji, elastyczność. OFERTA   polska umowa zlecenie, zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach, wynajętych mieszkaniach z  dostępem do kuchni w pokojach 2 osobowych.   zwracamy koszty dojazdu  na projekt (bus, pociąg) oraz dla osób poruszających się własnym samochodem za każdy 1 km. – 0,40 groszy, nasi KJ mogą zjeżdżać do PL jak często potrzebują na koszt własny (4-5 osób autem). Natomiast firma pokrywa koszty przejazdu do PL 3 razy w roku na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc oraz urlop letni. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...