Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kontrola jakości » Kontroler jakości

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierownik zmiany Nr ref.: /JOBS.pl Wymagania: mile widziane wykształcenie  wyższe  (zarządzanie i inżynieria produkcji, technologia żywności, zarządzanie jakością w przemyśle spożywczym) znajomość systemu HACCP i innych umiejętność  planowania produkcji, optymalizacji  kosztów produkcyjnych , zarządzania zespołem  ludzi, utrzymywania  dyscypliny i organizacji pracy, pracy pod presja czasu, podejmowania decyzji  w sprawie surowców wrażliwych mile widziane doświadczenie   w branży spożywczej  (mięsnej, drobiarskiej, rybnej) umiejętność  działania pod presją czasu,   odporność na stres,  asertywność Obowiązki: nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego i technologicznego z uwzględnieniem systemów zarządzania jakością kierowanie, koordynacja zadań produkcyjnych pod względem ilości , terminowości i jakości udział w doskonaleniu procesu technologicznego współpraca z  pozostałymi działami w firmie rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnej inicjatywy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę premiowany system wynagradzania Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...