Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Wsparcie posprzedażowe - konsultant z j. niemieckim i angielskim Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, lidera w branży BPO,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Konsultant ds. wsparcia Klienta z j. niemieckim - Back Office Główne zadania: Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami;  Opieka administracyjna nad klientami wewnętrznymi; Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej; Aktualizacja danych w systemie SAP; Przygotowywanie zamówień, udzielanie informacji Klientom, odpowiedź na ich zapytania. Wymagania:  Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie minimum C1;  Znajomość drugiego języka (angielskiego lub niemieckiego) na poziomie minimum B1 jako atut;  Znajomość programu SAP i Excel (tabele przestawne) to dodatkowy atut;  Doświadczenie w customer service;  Umiejętność pracy pod presją czasu. Nasz klient oferuje: Atrakcyjne wynagrodzenie; Pracę w oparciu o umowę o pracę; Wyjazd na tranzycję za granicę - 1 miesiąc; Pracę w młodym i dynamicznym zespole; Pełne przygotowanie do wykonywania pracy – profesjonalne szkolenia; Samodzielną i odpowiedzialną pracę; Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...