Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Techniczne Wsparcie Produktu z j. niemieckim (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:  Techniczne Wsparcie Produktu z j. niemieckim (k/m)   Zakres obowiázków i aktywnosci: Wsparcie pomiędzy firmą Infor a klientem. Odpowiednie dokumentowanie incydentów w systemie. Informowanie klientów o tym, kiedy i jak dany problem może być rozwiązany. Robienie follow upu, testowanie, rozwiązywanie problemów poprzez zdalne połączenie się z użytkowniekiem. Odpowiedzialność za referencje do innych specjalistów. Zapewnianie informacji zwrotnych dla zespołu Developmentu. Rozwijanie wiedzy, jeżeli chodzi o konkretny pakiet produktów lub systemów operacyjnych. Przyczynianie się do uzupelniania informacji w bazie danych. Efektywne zarządzanie pracą wedlug ściśle określonych procedur.   Wymagania: Ukończenie kierunków studiów: Technologia Informacyjna, Informatyka, Biznes, Administacja, Rachunkowość, Ekonomii lub kierunków równoważnych. Języki: niemiecki oraz plynny angielski. Umiejętność pracy w zespole ze zdolnością budowania relacji interpersonalnych. Zdolność do rozwiązywania problemów. Wysokie zdolności analityczne. Dobra organizacja pracy. Umiejetność skutecznego komunikowania i wyrażania skomplikowanych pomysłów. Znajomość pakietu Microsoft Office. Mile widziane: Poprzednie doświadczenia w pracy z obsługą klienta. Wcześniejsze doświadczenia w pracy z oprogramowaniem ERP. Znajomość języka SQL. Oferujemy: Szanse rozwoju w międzynarodowej firmie. Wielokulturowe i przyjazne środowisko pracy. Pakiet dodatkowych korzyści.  Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...