Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Supervisor / Koordynator hostess – praca mobilna Nr ref.: /JOBS.pl Zadania : • Codzienna koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu ambasadorek/hostess w punktach sprzedaży detalicznej (podległy zespół ok. 15-osobowy); • Zapewnienie pełnego, przeszkolonego, stałego składu osobowego do pracy; • Stała weryfikacja bazy punktów do akcji na powierzonym terenie, w celu przeprowadzenia jak najbardziej efektywnych niepublicznych akcji promocyjnych; • Przeprowadzanie regularnych szkoleń z zakresu kontaktu z klientem oraz wiedzy na temat wyrobów tytoniowych JTI; • Przygotowanie miesięcznych ewidencji czasu pracy hostess; • Pełnienie roli coach'a w zespole; • Dostarczanie materiałów marketingowych do punktów sprzedaży; • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z detalistami, współpracującymi przy akcjach z ambasadorkami; • Raportowanie do Kierownika Regionalnego; • Praca mobilna na terenie Bydgoszczy i Torunia . Wymagania : • Min. 6 miesięcy doświadczenia w zarządzaniu grupą merchandiserów lub hostess - warunek konieczny; • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny; • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe ekonomiczne oraz pokrewne; • Asertywność, zdolności przywódcze i organizacyjne, wysoka samodzielność; • Gotowość do pracy przez 5 dni w tygodniu w dniach wtorek - sobota; • Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz; • Preferowane miejsce zamieszkania: Bydgoszcz lub Toruń. Oferujemy : • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w międzynarodowym koncernie tytoniowym; • Elastyczny grafik godzinowy, praca w dniach wtorek - sobota; • Pakiet szkoleń produktowych; • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy i premii; • Samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy; • Samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole • Prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę sportową Fit-Flex; • Zadaniowy tryb pracy.   Oferta dotyczy pracy stałej .   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...