Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Sprzedawca/Doradca klienta (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Poznań (kilka lokalizacji) Nr ref.: CSO/POZ/0916 Obowiązki: - profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta, - rozkładanie i uzupełnianie towaru, - zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów, - dbanie o wizerunek firmy, - czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu. Wymagania: - odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, - umiejętności interpersonalne, - pozytywne nastawienie, - entuzjazm i zaangażowanie, - dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy), - zainteresowanie aktualnymi trendami mody. Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową, - atrakcyjne wynagrodzenie + premie, - szkolenie wprowadzające, - prywatną opiekę medyczną, - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, - elastyczne godziny pracy, - satysfakcję zawodową, - oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...