Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalisty d/s obrotu gazem ziemnym Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: zawieranie transakcji na rynku hurtowym gazu ziemnego, rozliczanie transakcji hurtowych na rynku gazu ziemnego, w tym transakcji giełdowych, wyceny kontraktów w oparciu o przyjęte w spółce zasady, sporządzanie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej związanej z obrotem gazem ziemnym. Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu hurtowego rynku gazu ziemnego, znajomość zasad funkcjonowania rynku gazu ziemnego, znajomość instrumentów finansowych opartych o gaz ziemny, dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego , bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu, odporność na stres, prawo jazdy kat B., dobra znajomość MS Office. Oferujemy: stabilną i ciekawą pracę w zespole sprzedażowym, bardzo atrakcyjne zarobki, dużą samodzielność decyzyjną, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą "Aplikuj Teraz" lub na adres: BARTER S.A. Dział Kadr ul. Legionowa 28 15-281 Białystok Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...