Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista Obsługi Kklienta - język niderlandzki Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla Naszego Klienta, cenionej na rynku międzynarodowym, stale rozwijającej się firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niderlandzkim  Zadania na stanowisku: Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta, tworzenia i  podtrzymywanie dobrych relacji; wsparcie techniczne dla klientów i rozwiązywanie problemów związanych z IT; przygotowywanie analiz i raportów; wsparcie działu w codzinnej aktywności.   Wymagnia: Płynna znajomość języka niderlandzkiego oraz dobra znajomość języka angielskiego; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; podstawowa wiedza związana z IT; gotowość do dalszego rozwoju zawdowoego i poszerzania kompetencji; Nasz Klient oferuje: Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji; atrakcyjne wynagrodzenie; szeroki pakiet dodatkowych benefitów; możliwości dalszego rozwoju.   Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...