Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. Wsparcia produktu z językiem niemieckim (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, którym jest miedzynarodowa organizacja, poszukujemy osob na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia produktu z językiem niemieckim (k/m) Miejsce pracy: Wrocław     Zakres obowiązków: Odpowiadanie na zapytania klientów Pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz informowanie o sposobie i czasie ich rozwiązania Przekazywanie informacji od klientów pracownikom rozwoju produktu Udzielanie wsparcia innym pracownikom działu Spełnianie ustalonych ocen satysfakcji klientów oraz innych wskaźników KPI Wprowadzanie możliwych usprawnień   Oczekiwania: Biegła znajomość języka niemieckiego Dobra znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie w pracy we wsparciu technicznym klienta Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Doskonałe umiejętności komunikacyjne Silne umiejętności interpersonalne Oferujemy: Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT Miłą atmosferę pracy Konkurencyjne wynagrodzenie Profesjonalne szkolenia     Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .