Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. obsługi klienta z uprawnieniami na wózki - Koninko Nr ref.: /JOBS.pl – obsługa interwencji (odpowiadanie na mailowe zapytania klientów) – utrzymywanie właściwych relacji z klientami i dostawcami – tworzenie raportów w Excelu, – wsparcie procesu logistycznego – załadunek towaru wózkiem widłowym (dorywczo) – uprawnienia na wózki widłowe, – znajomość obsługi komputera, – chęć i motywacja do pracy, – umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność, solidność. – umowa o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na etat do Klienta); – pełen etat; – praca jednozmianowa (godz. 6-14); – możliwości awansu i rozwoju; – wynagrodzenie godzinowe 13,49 zł brutto + premie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-738 Poznań Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...