Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim / hiszpańskim / szwedzkim / holenderskim (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. W zwiazku z nowym projektem rekrutacyjnym poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim / hiszpańskim / szwedzkim / holenderskim (k/m) Obowiązki: Kontakt z klientem z danego kraju zgodnie z językiem. Odbieranie połączeń przychodzących oraz zapytań mailowych. Udzielanie wsparcia merytorycznego i rozwiązywanie problemów technicznych.  Wymagania: Biegła  znajomość języka niemieckiego, hiszpanskiego, szwedzkiego lub holenderskiego. Dobra  znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w obsłudze klienta będzie mile widziane. Znajomość najnowszych technologii będzie dodatkowym atutem. Praca na tym stanowisku umożliwia zdobycie cennego doświadczenia w branży IT oraz w obszarze najnowszych technologii w bardzo prężnie rozwijających się strukturach BPO. Wiedza z obszaru IT  nie jest wymagana, gdyż szkolenia dostarczane są  przez szkoleniowców. Firma oferuje: Bardzo Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju międzynarodowej kariery. Praca przy prestiżowym, międzynarodowym projekcie realizowanym dla producenta z branży IT  i komunikacji (smartfony). Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...