Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa i wsparcie Klientów, Wyjaśnianie spraw niestandardowych, rozpatrywanie reklamacji zgłaszanych przez Klientów stosownie do swoich kompetencji, Bieżąca obsługa poczty tradycyjnej i elektronicznej, Prowadzenie i aktualizacja bazy danych Klientów w systemie CRM, Wymagania: Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office: Outlook, Word, Excel), Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2), Zaangażowanie i sumienność, Umiejętność pracy w zespole, Umiejętność pracy pod presją czasu, Wykształcenie minimum średnie, Gotowość podjęcia współpracy w oparciu o umowę cywilno-prawną, Dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-19, za wyjątkiem dni świątecznych (wolnych od pracy) Praca zmianowa 10 h dziennie w trybie 2 dni wolne /2 dni pracujące. Oferujemy: Zatrudnienie w sezonie (do końca  listopada 2016), Udział w realizacji interesujących projektów, Pracę w przyjaznym zespole, Możliwość rozwoju zawodowego, Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, Darmowe przejazdy w systemach rowerów publicznych. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...