Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Specjalista ds. obsługi handlowej klienta Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: praca w wymiarze pełnego etatu w dziale handlowym, ​praca przy komputerze - wprowadzanie i analiza danych, wystawianie faktur, sporządzanie różnego rodzaju raportów i zestawień, obsługa klienta polskiego i zagranicznego, ​obsługa zapytań i zamówień klienta oraz ścisła współpraca w tym zakresie z innymi działami, ​obsługa zapytań ofertowych klienta.   Wymagania: wykształcenie minimum średnie, ​biegła znajomość języka angielskiego-swobodna komunikacja w mowie i piśmie, ​mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość arkusza Excel, ​znajomość przepisów ustawy o VAT, mile widziana znajomość przepisów prawa celnego, ​bardzo dobra organizacja pracy - dokładność, sumienność, obowiązkowość, uczciwość. Oferujemy:   ​zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy o pracę na zastępstwo, ​wynagrodzenie do negocjacji, ​podnoszenie kwalifikacji i umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy o przesłanie swojego CV (format Word lub PDF) poprzez " Aplikuj Teraz " lub osobiście w siedzibie spółki: Spomasz - Wronki Grupa SFPI Sp. z o.o. 64-510 Wronki ul. Powstańców Wlkp. 23 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .