Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY Nr ref.: /JOBS.pl Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe prawo jazdy kat. B doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane samodzielność, dobra organizacja pracy komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Oferujemy: duży zakres samodzielności zatrudnienie na podstawie umowy o pracę systematyczne szkolenia samochód służbowy oraz telefon komórkowy Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zapisanych w jednym pliku w formacie .doc o rozmiarze nie większym niż 500 KB za pomocą Aplikuj teraz   W tytule maila prosimy umieścić KONIECZNIE: imię i nazwisko, miasto oraz województwo docelowego miejsca pracy,   np. Jan Kowalski, Warszawa, mazowieckie SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SZKOLENIOWĄ DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH www.radfarm.pl W przypadku otrzymania aplikacji, które nie będą spełniały powyższych wytycznych, nie będziemy mieli możliwości umieścić ich w bazie danych.   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz nie zwracamy przesłanych dokumentów. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .