Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel Handlowy Orange Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa Klienta indywidualnego na powierzonym terenie budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z Klientami zawieranie i podpisywanie umów przyjmowanie i przekazywanie zamówień do realizacji Wymagania: doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednią sprzedażą podstawowa znajomość obsługi komputera motywacja do pracy na samodzielnym stanowisku otwartość i profesjonalizm w bezpośrednim kontakcie z Klientem nastawienie na osiąganie indywidualnych wyników sprzedażowych Oferujemy: tygodniowe płatne szkolenie oraz wsparcie doświadczonego leadera umowę o prace po okresie wdrożeniowym stałe wynagrodzenie ( 2500 tyś brutto ) motywacyjny system pozwalający na podwojenie wynagrodzenia podstawowego   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...