Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Przedstawiciel Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży technicznej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zakres obowiązków: nawiązywanie oraz rozwijanie relacji z klientami biznesowymi; profesjonalne doradztwo techniczne dotyczące oferowanych przez firmę rozwiązań; prowadzenie negocjacji biznesowych i przygotowywanie umów; realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych. WYMAGANIA doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziana wiedza oraz doświadczenie w branży produkcyjnej/logistycznej/usługowej; orientacja na potrzeby klienta oraz sukces sprzedażowy; bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej; wysokie umiejętności interpersonalne; dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office; nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista; czynne prawo jazdy kat. B; gotowość do pracy w systemie: 30% w terenie/70% w biurze. KORZYŚCI stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop; profesjonalne szkolenia; atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie. przyjazna atmosfera pracy. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .