Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Product Analyst with German or French (m/f) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:     Product Analyst with German or French (m/f)   Zakres obowiązków: Rozwiązywanie problemów lub zapytań klientów Wsparcia pomiędzy firmą a klientami Aktywne informowanie klienta na temat, jak i kiedy problemy zostaną rozwiązane Rozwijanie wiedzy w konkretnej aplikacji pakietu produktów i środowiska operacyjnego technologii Przekazywanie opini klientów pracownikom rozwoju produktu Wspieranie pracy zespołowej Pomaganie mniej doświadczonym analitykom Zapewnianie dokładnego rozliczania pracy i przydziału czasu Spełnianie ustalonych ocen satysfakcji klientów oraz innych wskaźników KPI Identyfikowanie możliwych usprawnień związanych z procesami pracy i narzędzi Nasze oczekiwania: Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Biegła znajomość j. niemieckiego lub francuskiego Znajomość języka angielskiego na poziomie który może zapewnić komunikację w mowie i piśmie Mile widziane doświadczenie w pracy we wsparciu technicznym klienta Doskonałe umiejętności komunikacyjne Silne umiejętności interpersonalne Oferujemy: Szansę na zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług IT Miłą atmosferę pracy Konkurencyjne wynagrodzenie Profesjonalne szkolenia Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...